Potlačené myšlenky: 10. Nahé koťátko

1. dubna 2015 v 1:26 | Capriolina |  Archiv povídek
A/N: Na začátku této kapitoly budu chvilku pindat, tak mě omluvte. Mám pár důležitých sdělení. Jednak a nejdůležitěji mě potěšilo, kolik necudných čtenářů tato povídka má. Ve 100% většině jste všichni v anketě u deváté kapitoly zvolili "prasácké" varianty 'Znovu na to vlítnou.' a 'Prvky BDSM'. Mé srdce upřímně zaplesalo a máte to tedy mít. Ovšem původně jsem před x lety teda nic podobného na mysli něměla. Na druhou stranu... celkem mi to tam i sedí. BDSM vyhrálo (mé srdce o to více plesalo), takže i to si tedy neodpustím. BERTE TEDY TOTO JAKO VAROVÁNÍ. Jedeme z kopce přímo do vilné náruče D/s světa. Nebudu to nijak přehánět, protože trumfy mám schované pro povídku Toulavý boty, jež byla jako tímto tématem ověnčené dílko myšlená. Takže pokud to pro Vás bude příliš slabý odvar, nezoufejte, brzy dojde i na Vaše zvrhlé choutky. Jako další úvodní bod programu mám to, že jsem všechny kapitoly k této povídce přejmenovala. Přiznávám se bez mučení, jednoduše se pro mě vymýšlení tak dlouhých a důvtipných názvů změnilo v pořádný vopruz. Tak jsem si to udělala jednodušší. Posledním bodem programu je upozornění, že právě čtete jednu z posleních 3-4 kapitolek. A už Vás dál mučit nebudu, od toho tu brzy budou jiní. Enjoy.

A/N2: Tato kapitola ještě neprošla beta-readem!


Vešel do ložnice zrovna ve chvíli, kdy Ginnin panický záchvat nabyl vrcholu.

"Dobré ráno," pronesl stoje mezi futry a upřel na ni trochu tázavě pohled. Připadal si hloupě a nemohl si pomoct, ta scéna byla až příliš absurdní. V jeho vlastní posteli se vyvalovala jedna z jeho studentek - slečna Weasleyová. Slečna Ginny Weasleyová. A včera mu na mysl ani nepřišlo, že by na tom bylo něco nepatřičného.

Jak tak na ni koukal, najednou se mu před očima promítla v trochu jiné pozici, než ve které se právě nacházela.

Nahá.

Zrůžovělá.

A uvzdychaná.

Rychle ten rozptylující představu zahnal. Stále mu neodpověděla na dobré ráno a vypadala trochu rozrušeně. U Salazara, co teď s ní? Byl dnes po ránu skutečně nějaký nerozhodný. Přitáhl si župan blíže k tělu a popošel k posteli. Dívka se na něj trochu odevzdaně dívala a evidentně nevěděla, co dělat. Chvíli zvažoval, jestli jí tykat.

"Ginny," promluvil na ni, "jste v pořádku?"

"A… ano," vypravila ze sebe, " totiž, ano, pane." Počala se v posteli vrtět a rozhlížet se kolem sebe, jako by hledala oblečení.

"No, pane mi zrovna v tuhle chvíli říkat nemusíte, echm," jemně se zakuckal, "nemusíš."

Dívka se na něj opět podívala a zrudla.

"Dobře," odmlčela se. "Musím jít," dodala neurčitě a kousala si ret. Evidentně ještě něco chtěla říct.

"To já za chvíli také." Chvíli v ústech převaloval slova a pak dodal: "Ale nejdřív bychom si měli promluvit."

"To není nutné," reagovala rychle a tváře jí hořely, "já jen… najdu šaty a půjdu."

Obočí se mu trochu tázavě svraštilo. Máchl tedy hůlkou a přivolal si do náruče všechno dívčino oblečení. Pak udělal krok k posteli, sedl si na její okraj a garderobu jí podal do klína. Slečna Weasleyová se po ní jednou rukou natáhla a v nestřeženém okamžiku nestihla chytit peřinu, která se jí svezla až k pasu. Profesor Snape se instinktivně podíval směrem, kde původně byla zmíněná pokrývka. Ginny jeho pohled zachytila a bleskově se zakryla, ve tváři rozpaky.

Severus se na ni chvíli zkoumavě díval a pak se nahnul vpřed a rukou jí peřinu zase stáhl. Díval se jí při tom do očí a pak sjel pohledem dolů po jejím drobném krku, přes záhyb u klíční kosti až k jejím drobným prsům.

Nebránila se tomu, nesnažila se zase před jeho zrakem schovat.

Snape znovu zvedl oči a podíval se jí do tváře. Stud zmizel, měla jemně pootevřené rty a v očích jí jemně jiskřilo. S uspokojením si uvědomí, že se jí líbí, když se na ni dívá.

Poposednul si na posteli, jak v klíně ucítil tlak a projelo jím vzrušení. Znovu ji přejel pohledem a pak po ní rukou majetnicky hrábl a surově si ji přitáhl k sobě.

***

Ani pořádně nevěděla, jak se mu ocitla v náručí. Cítila na sobě jeho pohled, cítila, jak je vzrušený, viděla, jak jsou jeho oči stále skelnatější a přestává se ovládat. Jen překvapeně vydechla, když se k ní celým tělem nahnul a ucítila jeho ruku, která ji silou přemístila na kraj postele. K němu.

Druhou rukou jí zajel do vlasů a přitáhl si ji k sobě, aby ji políbil. Jejich rty se střetly, jemně ji ochutnával měkkými ústy a pak se jí jemně otřel jazykem o mezírku mezi rty.

Cítila, jak jí tělem projíždí vzrušení, cítila jeho teplou ruku na svém krku, cítila i tu druhou, která ji svírala v pase, jak začala pomalu stoupat nahoru po jejím břiše. Trochu sebou cukla, když se dotkl jejích prsou.

Ucítila, jak se od ní profesorova ústa odtáhla. Otevřela oči, aby zjistila, že si ji zkoumavě a vzrušeně prohlížel.

Jediným pohybem z ní kompletně strhnul peřinu. Když ji ovanul chlad, uvědomila si, že je před ním kompletně nahá. Její světlá pokožka se zachvěla ve světle svící.

Zase si ji přitáhl a vzrušeně ji políbil.

"Pojď sem," nakázal jí šeptem a chytil ji pod zadkem a v pase. Seděl na okraji postele a teď si ji přesunul obkročmo na klín.

Na nahých prsou ucítila hebký župan, klínem dosedla na jeho stehna. Bez myšlení mu omotala ruce okolo krku, nohy kolem pasu a těsně se k němu přimkla. Trochu ve snaze skrýt se před jeho pátravým pohledem, trochu silným vzrušením a touhou cítím jeho teplé tělo na svém.

Přišlo jí naprosto přirozené se k němu takto tisknout. Prohýbala se pod jeho doteky, jak jí přejížděl prsty po pokožce, jak se o ni třel vzrušeným klínem. Nepřemýšlela, většinu krve v tu chvíli neměla v mozku, ale ve zcela odlišných částech těla. Zavzdychala, když mezi horká těla propašoval ruku a počal jí jemně masírovat prsa.

Najednou přerušil polibek a ústy se přesunul směrem na její tvář a na krk. Prohnula se v zádech, zaklonila hlavu a z pusy jí unikl slastný sten. Ucítila jeho mokrý jazyk pod bradou, na klíční kosti a nakonec v dekoltu.

Dlaní jí sevřel prso a jazykem pomalu mapoval cestičku směrem k jeho hrotu, jemně a zvolna se přibližoval k bradavce. Ginny se ho držela jednou rukou kolem krku a za zavřenýma očima se jí promítali všichni svatí. Předloktím se zapírala za jeho týl a tlačila mu v křeči hlavu více na prso. Chtěla, aby se už dostal až k té bradavce, chtěla, aby ji vzal do pusy, do zubů, nemohla to vydržet.

A jazyk putoval, pomalu, jako kdyby měl k dispozici všechen čas světa. Mokrá cestička lehce studila až k hranici tmavšího kolečka, nejcitlivějšího místa na jejích ženských vnadech. A profesorova ústa se kolem něj semkla. Vcucnul jej mezi rty, jemně ho žmoulal v ústech. Ještě jednou ucítila, jak bradavku obkroužil jazykem a pak ji vzal jemně do zubů. A skousl.

Sykla bolestí, která jí projela jako blesk až do klína a proměnila se v mravenčivé vzrušení. Hrubě semkla prsty kolem jeho krku a přitáhla si jeho tvář k ústům. Hrubě ho políbila a jazykem mu pronikla do mezi rty. Nejspíš ho svou vervou trochu překvapila, ale během zlomku vteřiny byl na stejné vlně. Sevřel ji těsně v pase a ústy a jazykem jí nedal prostor ani dýchat.

***

To děvče snad ani nemohlo vědět, jak strašně vzrušující bylo. Nahé, přítulné koťátko, liána, která se kolem něj po dobře mířených dotycích omotávala. Už pochopil, že stačilo jemné přejetí po těch správných místech, že stačilo vše protahovat a pomalu olíbávat a mapovat jazykem každičký kousíček jejího těla, aby ji doháněl k šílenství.

Cítil její drobné ruce, jak ho drtily kolem krku, jak se mu její prsty zanořovaly do vlasů, cítil její jazyk propletený se svým vlastním.

Jemně ji chytil v pase a odtáhl. Podíval se do vzrušených očí té bytosti ve svém náručí. Neviděl tam vůbec tu drobnou dívenku v rozpacích, která byla ještě před chvílí schovaná pod peřinami.

Tohle stvoření, tahle žena v jeho objetí byla někdo docela jiný.

Zpět se k němu naklonila a jemně, svádivě ho políbila na rty. Ucítil její ruce na svých ramenou, jak u krku zajely pod župan. Cítil, jak mu drobné dlaně přejíždí po kůži, po ramenou, po zádech a pomalu mu tento jediný kus oděvu, který na sobě měl, stahují. Jak se mu róba vpředu rozevřela, jeho studentka se mu přitiskla na hruď nahými prsy a zavzdychala mu do ucha. Jala se mu okusovat a olizovat ušní lalůček. Cítil její vzrušený dech na krku a slyšel její jemné steny, jak se nohama zapřela o postel a začala se mu lehce otírat rozkrokem o jeho vzrušený klín.

Poposedl a trochu jí pánví vyšel vstříc.

Zbavil se pásku županu a ten se kompletně svezl na postel.

Ucítil její vlhký klín, jak jím přejela po celé délce jeho nezanedbatelné touhy. Z úst mu vyšel vzrušený vzdech, musel se držet, aby ji chtíčem nerozdrtil.

Nechal ji, aby se po něm chvíli pohybovala, jemně ji držel v pase a směroval. Cítil, jak po něm stále lehčeji klouže, vzrušením vzdychnul a lehce se natočil do jiného úhlu. Když se znovu pohnula směrem k němu, vyšel jí vstříc, vklouzl dovnitř a přirazil. Dosedla na něj plnou vahou.

U ucha mu zalapala po dechu a zasténala.

Byla celá jenom jeho.A/N: Komentáře velmi potěší!


- DALŠÍ KAPITOLA -

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Angela Angela | 1. dubna 2015 v 16:58 | Reagovat

!WOW! :-D

2 capriolina capriolina | E-mail | Web | 1. dubna 2015 v 21:34 | Reagovat

[1]: Děkuji :-D

3 Nepovim Nepovim | 16. dubna 2015 v 16:59 | Reagovat

Hmm, velice pěkné...
Ale už by to chtělo další díl :-D
Myslím, že bude velice zajímavé jak se "popereš" s BDSM :-D

4 capriolina capriolina | E-mail | Web | 17. dubna 2015 v 13:51 | Reagovat

[3]: Dekuji za upozorneni, obcas potrebuji nakopnout. :-D Vrhnu se na to a rekneme do... nedele by to mohlo byt. :-)

5 Odetta Odetta | E-mail | 18. dubna 2015 v 17:46 | Reagovat

No, pěkný :-D Jen si dej pozor, abys z toho neudělala 50 shades, nevím, asi tady to vzniklo dřív, než vydali Odstíny, ale už tím jejím zlozvykem s palcem a prsteníčkem mi připomněla Anino okusování rtu :-P

6 capriolina capriolina | E-mail | Web | 18. dubna 2015 v 17:55 | Reagovat

[5]: Díky za komentář a za upozornění, ale 50 shades z toho udělám nejspíše těžko, jelikož jsem nečetla ani knihu, ani jsem neviděla film. :-) Kousání do rtu je zcela běžný projev nervozity. :-)

7 Nepovim Nepovim | 18. června 2015 v 22:18 | Reagovat

Ahoj, rád bych se zeptal, kdy asi bude další díl?
Díky za odpověď :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.