Toulavé boty: 1. Bradavická škola čar a sexu

25. března 2015 v 9:40 | Capriolina |  Archiv povídek
A/N: Tuto kapitolku jste již mohli číst na mém starém blogu nebo na fanu. Prozatím vložím první dvě krátké kapitoly, které jsou hotové. Po dopsání Potlačených myšlenek... přijde řada i na dokončení tohoto mého starého dílka. :)


Jsem holka magor a prej by jsi chtěl vidět,
co s tebou v dlouhý noci, frajírku, udělám.
Jak malej chlapeček mohl by ses stydět,
sama si určuju, komu ráno pusu dám,
komu ráno pusu dám,
komu ráno pusu dám.

Hermiona se probrala v Komnatě nejvyšší potřeby a slastně se protáhla. Shodila ze sebe Ronovu ruku, kterou měla majetnicky omotanou kolem pasu, posadila se na kraj postele a vyhlédla ven z okna do krásného rána. Světlé sluneční paprsky osvětlovaly velkou místnost s masivní postelí a pár křesílky. Na stolečku uprostřed ještě stála vypitá láhev vína s pár skleničkami a všude po zemi se válelo oblečení.

Trošku se pro sebe uchichtla: "To jsme zase jednou řádili," a pak stáhla z Rona prostěradlo a omotala si ho kolem těla. On se jen neklidně zavrtěl a spal dál. Nebylo divu po tak vyčerpávající noci. Hermiona byla náročná milenka a kdo si ji chtěl udržet, ten se musel hodně snažit.

Dostala hlad, tak si pomyslela, jak by bylo bezvadné, kdyby tu měla pořádně vydatnou snídani. Během vteřiny se ze stolku sklidilo špinavé nádobí a objevil se podnos s vonícími lívanečky a dýňovou šťávou. Pustila se do jídla a za chvilku už nezbyl ani drobeček. Ještě si objednala kávu a známé aroma, které se rozlilo místností, konečně probralo i jejího oblíbeného spáče.

Ron se zvedl z postele tak, jak byl, a hrábl po hůlce na stolku. Z bohatých zkušeností věděl, že nemá cenu své oblečení hledat, tak si ho jednoduše přivolal.

"Accio prádlo."

"Čau, miláčku," pozdravila ho Hermiona.

"Ahoj," sedl si na pohovku vedle ní a políbil ji. "Tak copak jsi měla dobrého?"

"Lívance. Chceš taky?"

Sotva na ně Ron pomyslel, už před ním stály. Také se nasnídal a pomohl Hermioně přivolat všechno oblečení. Oblékli se, popadli své brašny a namířili si to rovnou na vyučování.


Harry na ně už čekal před učebnou lektvarů. Líbnul Hermionu na přivítanou na tvář a mrknul na Rona, který zíval: "Taky si vždycky připadáš jako po maratonu?"

Ron znovu zazíval a brýlatý mladík to vzal jako kladnou odpověď. Sedl si do výklenku ve zdi, aby nemusel čekat ve stoje.

"To jsi gentleman, že nepustíš dámu sednout?" ozvala se vedle něj Hermiona.

"Dáma si klidně sednout může," odpověděl jí a ukazoval na svůj klín.

"Ok," jeho spolužačka se na něm uvelebila a opřela se o něj. Moc dobře věděla, že má teď výborný výhled přímo do jejího výstřihu, který nebyl ani trošku nenápadný natožpak dokonce cudný. Schválně se mu na klíně vrtěla a bavilo ji, co to s ním dělá. Ráda kluky provokovala a sledovala, jaký na ně má vliv. Až do šestého ročníku byla vychovaná a pilná studentka, ale na začátku posledního roku v Bradavicích objevila důležitou věc pro ovládání lidí a pro vlastní potěšení.

Sex.

Poprvé to bylo s Ronem a nestálo to za nic. Oba byli nezkušení a on nic nevydržel. Pak se vyspala i s Harrym a po čase si troufla s oběma dokonce na trojku. Všichni tři se v tomto pro ně zcela novém koníčku rychle zlepšovali a Hermiona zjistila, že je to pro ni vlastně droga. Potřebovala to čím dál víc a její dva kamarádi jí už nestačili. Začala se oblékat velmi vyzývavě a do tří měsíců od svého poprvé skončila v Komnatě nejvyšší potřeby se Seamusem. Ukázal se jako zkušený milenec a hodně se od něj naučila. Dál rozšiřovala svůj okruh milenců, kteří o sobě navzájem neměli ani tušení. Jedinou výjimkou byli její dva nejlepší kamarádi, kteří byli do všeho zasvěcení. Byla labužnice, užívala si svou novou roli a moc z ní plynoucí. Měla o sexu přečtené vše, co se dalo a téměř do puntíku vše i vyzkoušela v praxi. Jen na tvrdší techniky si zatím moc netroufala, i když s Harrym už něco málo zkoušeli. Z jejích myšlenek ji probral až hlas nad ní.

"Ale, ale, mudlovská šmejdka se nám tady peleší s Chlapcem, který přežil. Jak nechutné. Jakýpak je Potter milenec? Jen se nám pochlub nám?" za Malfoyem vybuchl smích zmijozelského obecenstva. Zašklebil se na ně a smál se svému 'triumfu'.

Ale Hermiona už nebyla žádná malá holka a uměla mu to vrátit.

"Rozhodně lepší než ty. Vsadila bych se, že s tvým kolíčkem musí Pansy vždycky předem cvičit, aby ti mohla zahrát pořádné divadlo, a pak si to jde raději udělat sama," odsekla.

Pansy zrudla a Draco se překvapením nezmohl ani na slovo. Stejně tak všichni, co se před pár vteřinami z plných plic smáli. Spolužákům z Nebelvíru chvíli trvalo, než si v hlavě srovnali, co to vlastně Hermiona řekla, ale pak smíchy skoro padli na zem.

"To si vypiješ, ty mudlovská šmejdko!" zuřil vztekem zrůžovělý Draco.

"Co, co? Tebe vzrušuje, když to holka polyká?" následovala další salva smíchu.

"Jen se tady moc nechvástej, Grangerová. Stejně všichni víme, že jenom pěkně kecáš, a že by s tebou nevlezl do postele ani tady Weasley," hodil směrem k zrzkovi, který vše pobaveně sledoval opřený o kamennou stěnu. Věděl, že se o sebe Hermi dokáže už dávno postarat sama.

"Hm, řekla bych, že z tebe mluví závist. Chtěl bys mě, viď?" svůdně si olízla rty a jako náhodou jemně roztáhla nohy a pak je zase vrátila k sobě. Zrůžovělý Draco zrudl ještě více.

"Fuj, takovou špínu. S pannami já nespím."

"No, jo. Promiň, já zapomněla. Ty spíš jenom se svojí kostnatou a plochou Pansy. A kdo tady vůbec mluví o pannách? Se mnou bys teprve viděl, chlapečku, co je to opravdovej sex," mrkla na něj chlípně. Věděla, že je Malfoy pověstný děvkař a že asi nebude zase tak špatný v posteli. Ale to mu tady nebude vykládat, že jo.

"S mudlovskou šmejdkou? To bych chtěl vidět."

"Však taky můžeš, ale hodiny sexu pro děti dávám jenom v sobotu večer," zářivě se na něj usmála.

Už ho štvalo, jak s ním mluví, jak s malým dítětem a blbcem, ale nevěděl co s tím. Nějak oproti němu vyrostla a vyspěla a měla moc ostrý jazýček. Asi na tom jejím povídání něco bude. Postavu má moc pěknou a vypadá to, že spí zároveň s Potterem i s Weasleym.

"Hodina sexu se šmejdkou a ještě pannou? Díky, ale ne," vrátil jí.

"To jsem si mohla hned myslet, že se pořádný ženský bojíš. Mohlo by se ukázat, jakej jsi břídil," popichovala ho dál.

"Ty mě budeš tak dlouho provokovat, až tě tady přede všema vohnu a ukážu ti, jak se to dělá," ani větu nedořekl a už se mu před očima rýsovala obdobná scéna. Děkoval nebesům za volný hábit. Kalhoty ho tlačily a věděl, že bez školní uniformy by to na něm bylo moc dobře vidět.

"Vždyť říkám od začátku, že mě chceš," prohlásila vítězoslavně Hermiona a ukončila diskusi tím, že zaplula do právě otevřené učebny lektvarů.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irina Irina | 18. června 2015 v 15:04 | Reagovat

Ahoj, kdy bude další kapitola? :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.